A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Auto apklijavimas

Profesionalus automobilų apklijavimas. Kaune duris atvėrė automobilių apklijavimo ir kėbulo poliravimo įmonė „GA GA Studio“.

Ga Ga studija įsikūrė adresu Europos pr. 112, Kaune, ir užsiima profesionaliu, daliniu arba pilnu, automobilių, jachtų, katerių ar bet ko kito apklijavimu plėvele. Kuriame individualius dizainus savo klientų automobiliams, ir bet ką galime paversti atsinaujinusiu žaisliuku, ar respektabiliu dizaino šedevru.
Apklijuojame automobilius ne tik spalvinėmis plėvelėmis bet ir bespalve, apsaugine plėvele, kuri padės Jums apsisaugoti nuo kėbulo apgadinimo važiuojant miško keliuku, ar nuo priekyje važiuojančių automobilių pakeliamų akmenukų. Jums nebereikės perdažyti automobilio dėl to, kad akmenukai sugadino slenksčių, priekinio buferio ar gaubto dažus, ir dauguma atvejų, net gi apsaugos Jūsų automobilį, nuo neatidžiai besiparkuojančių vairuotojų, prekybos centro aikštelėje.
Ga Ga studijos kolektyvo branduolį sudaro žmonės, ilgus metus gilinę savo įgūdžius plėvelių versle, ne tik Lietuvoje, bet ir Kanadoje ar Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šis kolektyvas buvo suburtas išskirtinio produkto kūrimui, bei pateikimui Lietuvos rinkoje. Atvykite pas mus ir mes neatpažįstamai pakeisime Jūsų automobilio išorę ar interjerą. Kam dažyti jai galima apklijuoti

Atvykite pas mus ir mes neatpažįstamai pakeisime Jūsų automobilio išorę ar interjerą. Modernia technologija pakeisime automobilio spalvą ar tik dalinai stilizuosime. Buvimas išskirtiniu dar niekada nebuvo toks paprastas!

Profesionalus dalinis arba pilnas automobilių aptraukimas Hexis, 3M, Ritrama plėvelėmis.
Automobilių aptraukimas apsauginėmis plėvelėmis.
Individualaus dizaino kūrimas.
  • Greitas atlikimas
  • Automobilis nėra ardomas
  • Ypatingai platus spalvų ir raštų pasirinkimas