A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

D.U.K

Kodėl plėvelė o ne dažai?

Nes plėvelių spalvų ir raštų gama itin plati ir išskirtinė. Apklijavimas plėvele trunka gerokai mažiau laiko negu dažymas. (Be to sunku šiais laikais rasti NE girtą dažytoją) Paprastesnė ir autentiškesnė automobilio stilizacija. Automobilis nėra ardomas automobilio dalys nepradeda barškėti ir klibėti. Kaina dažniausiai žemesnė už dažymo kainą. Plėvelę bet kada galima nulupti ir automobilis taps lygiai toks koks buvo(be to spalva nebus nublukusi nuo UV spindulių ir lietaus.

Kiek tai kainuoja?

Konkretizuoti kainos negalima, nes ji priklauso nuo daugelio veiksnių, dėl kurių, kiekvienas turi apsispręsti individualiai: plėvelės spalva, raštas, kokybė, spec. efektai, apklijuojamas visas automobilis ar tik kai kurios jo dalys. Paprastai tai kainuoja pigiau negu dažymas, be to galima pridėti papildomų stiliaus akcentų(pvz. carbon imitacijos veidrodėliai ar panoraminio efekto stogas), kurių dažant automobilį išgauti praktiškai neįmanoma.

Ar plėvelė, laikui bėgant, nepakeis savo išvaizdos?

Dirbame tik su pačiomis kokybiškiausiomis plėvelėmis, kurioms gamintojai suteikia nuo 3 iki 10 metų garantiją. Tai reiškia, kad teisingai prižiūrima plėvelė šiuo laikotarpiu neturėtų išblukti, sutrūkinėti ar kitaip pakisti.

Ar plėvelė apsaugo nuo korozijos?

Tose vietose, kur užklijuojama plėvelė, kėbulas tarsi „užkonservuojamas“: kėbulas neturi sąlyčio nei su drėgme, nei su deguonimi, todėl korozijai plisti tiesiog nėra sąlygų. Kita vertus plėvelės negalima klijuoti ant korozijos jau paveiktų kėbulo vietų – prieš tai šias vietas reikia nušveisti, nušpakliuoti ir bent jau nugruntuoti, t.y išnaikinti korozijos židinius.

Kiek laiko truks darbai?

Priklausomai nuo automobilio dydžio ir sudėtingumo 2 – 4 darbo dienas.

Ar galima apklijuotą automobilį plauti automatinėse plovyklose?

Automatinėse plovyklose nerekomenduojama plauti jokio automobilio – nei dažyto, nei apklijuoto. Automatinių plovyklų šepečiai braižo paviršius, todėl kenkia tiek dažams, tiek lakui, tiek ir plėvelei.

Ar apklijavus automobilį plėvele, būtina keisti automobilio techninį pasą?

Taip, jeigu pakeičiama automobilio spalva. Techninio paso keisti nereikia, jeigu automobilis buvo dik dalinai stilizuotas(pvz. “carbon” imitacijos gaubtas ar panoraminio efekto stogas).

Ar galima automobilio išvaizdą atstatyti į prieš tai buvusią?

Taip, automobilio išvaizdą, atstatyti į prieš tai buvusią galima bet kada, tereikia atvaryti automobilį pas profesionalus ir jie greitai ir kokybiškai nuims plėvelę nuo kėbulo.

Kaip atrodys automobilis, nuėmus plėvelę?

Jeigu plėvelė bus nuimta profesionaliai, automobilio išvaizda bus absoliučiai nepakitusi. Užklijavus plėvelę, automobilio kėbulas neturi sąlyčio nei su drėgme, nei su deguonimi,nei su kelio druskomis, maža to, ultravioletiniai spinduliai per plėvelę neprasiskverbia, todėl kėbulas ir dažai po plėvele yra visiškai neveikiami išorės veiksnių ir išlieka nepakitę.

Ar plėvelės klijai nepakenks dažams?

Teisingai nuimant plėvelę, ant automobilio kėbulo neliks nė pėdsako, kad ji čia kažkada buvo. Nei klijai, nei plėvelė visiškai nepakenks nei automobilio dažams, nei lakui.