A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Pakeiskite savo automobilį neatpažįstamai. Atvykite pas mus ir mes modernia technologija pakeisime automobilio spalvą ar tik dalinai jį stilizuosime.
Kam dažyti jei galima apklijuoti? Buvimas išskirtiniu dar niekada nebuvo toks paprastas ir naudingas.
Galime pakeisti viso Jūsų įmonės automobilių parko spalvą, kuri nepriklausomai nuo automobilio tipo ar markės visada bus ta, kurią Jūs pasirinksite.Apklijavimo privalumai ir galimybės:
  • Apsaugomi originalūs automobilio dažai
  • Pigiau nei dažyti
  • Greitai atliekama
  • Automobilis nėra ardomas
  • Ypatingai platus spalvų ir raštų pasirinkimas
  • Avery, Hexis, 3M, KPMF plėvelės
  • Automobilio apklijavimas skaidria apsaugine plėvele
  • Individualus dizainas
  • Atskirų detalių apklijavimas
  • Automobilių vidaus interjero apklijavimas  
Automobilio apklijavimas plėvele, spalvos keitimas, ar atskirų dalių apklijavimas plėvele taip stilizuojant automobilio išorę ar vidų jau nėra naujiena Lietuvoje. Tačiau galbūt ne visi žino apie tokią galimybę. Beto apklijavimas plėvele turi ir daugybę pliusų.
Apklijavimas plėvele yra pigesnis už dažymą, plėvelė apsaugo kėbulą nuo išorės poveikio, todėl tai labai aktualu tiems, kurie nori išlaikyti origanlią dažų spalvą ir būklę. Apklijavus naują automobilį plėvele jo dažų sluoksnis yra apsaugotas, todėl nulupus plėvelę automobilis atrodys taip kaip ir prieš apklijavimą. Plėvelės turi labai plačią spalvų ir tekstūrų gamą, galima rinktis matines spalvas, veidrodinio chromo efektą, matinio chromo, karbono ir kitokias spalvas ir tekstūras, to dažniausiai net neįmanoma pasiekti dažymo metodu.
Mūsų profesionalūs darbuotojai užsiima profesionaliu, daliniu arba pilnu, automobilių, jachtų, katerių ar bet ko kito apklijavimu plėvele. Mes kuriame individualius dizainus savo klientų automobiliams, ir bet ką galime paversti atsinaujinusiu žaisliuku, ar respektabiliu dizaino šedevru.
Apklijuojame automobilius ne tik spalvinėmis plėvelėmis bet ir bespalve, apsaugine plėvele, kuri padės Jums apsisaugoti nuo kėbulo apgadinimo važiuojant miško keliu, ar nuo priekyje važiuojančių automobilių pakeliamų akmenukų. Jums nebereikės perdažyti automobilio dėl to, kad akmenukai sugadino slenksčių, priekinio buferio ar gaubto dažus, ir dauguma atvejų, net gi apsaugos Jūsų automobilį, nuo neatidžiai besiparkuojančių vairuotojų prekybos centro aikštelėje.
GaGa studijos kolektyvo branduolį sudaro žmonės, ilgus metus gilinę savo įgūdžius plėvelių versle, ne tik Lietuvoje, bet ir Kanadoje ar Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šis kolektyvas buvo suburtas išskirtinio produkto kūrimui, bei pateikimui Lietuvos rinkoje. Jums galime pasiūlyti AVERY, Hexis, 3M plėveles.

Taip pat galime pasiūlyti: apklijuoti matine plėvele, karbono plėvele, plėvelės nulupimas, balta matine, balta blizgi, juoda matine, juoda blizgi, detalių apklijavimas, stogo klijavimas, stogo apklijavimas, panoraminis stogas, spalvos keitimas be dazymo, spalvos keitimas, chameliono spalva, ryškios spalvos, full wrapp, full wraping, wraping lt, carbon vinil, black matt, reklama, reklamos klijavimas, auto apipavidalinimas, tiuningas, automobilių tiuningas, auto tiuningas, auto tiuning, žibinto tonavimas, žibintu tamsinimas, žibintu tamsinimas, renklama ant auto, reklama ant automobilių, apsaugine plėvele, hexis body, hexis body fens, skaidri plėvelė, plėvele, reklamos kūrimas, reklamos gamyba, reklamos klijavimas, vidaus detalių klijavimas, salono apklijavimas, auto salono remontas, detalių apklijavimas, kodėl plėvele, kas yra apklijavimas, dažymas, auto dažymas, vietoje dažymo, plėvelė dažai, plėvelės garantija, viskas apie plėveles, kpmf, kpmf plėvele, juodas karbonas, 3d karbonas.


MŪSŲ DARBŲ GALERIJA:
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider