A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Klijuojama lyginimo įranga

Klijuojama lyginimo įranga skirta smulkių įlenkimų lyginimui, leidžianti dalį įlenkimų išlyginti greitai ir paprastai.
Prekiaujame specialiai lyginimui sukūrtais klijais, klijų pistoletais, adapteriais, atbuliniais plauktukais ir atitraukėjais.

Glue Puller GP2 – taisymo su klijais technika, tai standartinė procedūra pačiomis moderniausiomis bedažio lyginimo (PDR) technikomis. Šis įrankis yra praktiškas, kad su juo galite pasiekti tas mašinų vietas, kurių nepasieksi su bedažio lyginimo (PDR) įrankiais.
Šios įrangos dėka nesunkiai ir greitai, sutaupydami pinigų išlyginsite visus smulkius automobilio kėbulo įlenkimus.
Šio įrankio veikimo principas yra nesudėtingas, naudojant karštus klijus ir klijų ginklą, klijus paskirstyti ant pažeistos kėbulo vietos. Vos klijams atšalus, pridėk Glue Puller GP2 prie klijų laikiklio, švelniai paspausk ir stebėk, kaip dingsta nelygumai.

Dentliner – tai unikali sistema sujungianti dvejus skirtingus automobilio kėbulo įlenkimo tvarkymo būdus : klijų techniką.
Ši komplektacija puikiai tinka pašalinti įlenkimus, kai kėbulo dažai yra nepažeisti. Tai jums padės sumažinti automobilio tvarkymo išlaidas, sutaupys jūsų laiką. Lengvai ir nesunkiai atliksite visus tvarkymo darbus.

Power knobs – ši komplektacija skirta sutaisyti, atitraukti didelius įlenkimus. Dėka mūsų išskirtinio dizaino, su mūsų įranga galima naudoti skirtingus prietaisus su klijuojamomis kilpomis. Su šia komplektacija nesunkiai galima sutvarkyti ir aliuminius paviršius.
Šią ,Power knobs komplektaciją galima pritaikyti ir naudoti kartu su mūsų kitomis komplektacijomis: ,Dentliner ir ,Glue Puller GP2

 Smulkių įlenkimų lyginimo įrangos katalogas