A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Lyginimas be dažymo (angl. PDR - paintless dent repair) – tai kėbulo detalių įlenkimų, įmušimų tiesinimas be dažymo. Naudodami naujausias šveicariškas technologijas, metodus ir sukauptą ilgametę darbo patirtį, mes galime jūsų automobiliui vėl suteikti nepriekaištingą išvaizdą nenaudojant dažymo. Mūsų specialistai lygina automobilių kėbulo defektus po krušos, po atliktų darbų dažniausiai net nelieka jokių remonto žymių, o automobilis atrodo kaip ir prieš pažeidimą.

Lyginimas be dažymo – tai specialiųjų procedūrų visuma, padedanti pašalinti įlenkimus nuo Jūsų automobilio, esančius bet kurioje kėbulo dalyje.Pagrindiniai lyginimo be dažymo pranašumai:

  • Išvengiama detalės perdažymo;
  • Pigiau už tradicinį kėbulo remontą;
  • Daugeliu atvejų paslauga atliekama tą pačią dieną;
  • Nėra pavojaus, jog purškiami dažai pateks ant kitų transporto priemonės zonų;
  • Išvengiama pavojaus, jog po dažymo skirsis spalvos tonai;
  • Išvengiama glaisto sutrūkinėjimo, susėdimų;
  • Transporto priemonė išsaugo originalius dažus.

Transporto priemonė su originaliais dažais išsaugo aukštesnę vertę lyginant su perdažyta transporto priemone. Net jei tai yra tik durys ar sparnas, visada naudingiau išlaikyti originalius transporto priemonės dažus.

Nuo seno buvo įprasta, jog įlenkus kėbulo metalinę dalį, ją reikėjo arba keisti arba lyginti kalimo metodu, virinimo, o po šių procedūrų reikėdavo šveisti, špakliuoti, gruntuoti ir dažyti. Toks būdas buvo labai brangus, atimantis daug laiko ir kitų sąnaudų, o galutinis rezultatas nevisada būdavo toks geras, kaip norėtųsi, kadangi dėl nekokybiško, nekvalifikuoto darbo dažnai buvo matomas glaistymo darbų brokas, dažymo brokas, dažų spalvos skirtumai, dėl nekokybiško detalės apdirbimo ir padengimo pažeidimo vietose iškildavo rūdys.
Tačiau šiuo metu situacija yra visiškai kita ir galbūt esate jau girdėję apie tai, jog didelę dalį įlenkimų galima pašalinti nepaliekant jokių matomų remonto žymių. Išvengiama detalės keitimo, glaistymo, dažymo, paruošimo darbų, o dažų spalva ir detalės padengimas lieka originalus.

Mes siūlome Jums savo kvalifikuotų profesionalų paslaugas ir nemokamą apžiūrą bei konsultaciją kėbulo defektų šalinimo klausimais.