A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

PDR Lyginimo virbai

PDR Lyginimo virbai – populiariausia bedažio lyginimo priemonė, tačiau reikalaujanti įgudžių ir patirties. Galime aprūpinti įvairiais PDR lyginimo virbų komplektais, nes kiekvienas komplektas sudarytas atsižvelgiant į klientų poreikius ir ilgametę darbo patirtį. Galite rinktis iš skirtingų dydžių virbų ir reguliuojamų, keičiamais galais, virbų.  Įrankiai komplektuojami su reikalingais priedais ir įrankių lagaminu ar įrankių stendu.

25vnt. Profesionalus lyginimo virbų komplektas – komplektacija siūlo labai plačią įrankių įvairovę savo komplekte, į kurią įeina skirtingų dydžių ir formų įrankiai.

Su šiais puikios ir profesionalios kokybės įrankiais, nesunkiai ir greitai sutvarkysite, ledukų krušos ar stipraus lietaus padarytus padarinius, bei lengvus įlenkimus kurių negalėjote išvengti parkavimosi aikštelėse ar panašiuose erdvėse.

SPS BEA virbų komplektas- Tai įrankis, kurį privalo turėti visi bedažio lyginimo (PDR) technologai. Šis įrankis pritaikytas tiek pradedantiesiems tiek profesionalamas.

Ši naujoji technologija, kuri švelniai gali išlyginti įlenkimus yra naujosios kartos technologija. Visų įrankių dizainas ir pritaikymas, leidžia greitai, pigiai, švariai ir lengvai susiremontuoti kėbulo defektus. Su šiuo mūsų komplektu prieisite net sunkiai prieinamas vietas.

BEA I virbas turi 7 keičiamas galvutes, kai kurios iš jų yra padentgos guma. Vienas virbas yra lenktas, kitas tiesus. Jis skirtas automobilių stogų ir variklių gaubtų ( kapoto) didesnių įlenkimų lyginimui.

BEA II ir BEA III dažniausiai yra naudojami automobilio durims ir likusioms skardoms lyginti. Šie įrankiai yra skirtingo ilgio ir skirtingo išlinkimo ir turi 3 vienodas keičiamas galvutes.

9vnt. Virbų rinkinys pradedančiajam – Šis virbų rinkinys skirtas pradedantiesiems ir labiau tinka nežymiems ir mažiems įlenkimams.

Smulkių įlenkimų lyginimo įrangos katalogas