A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site


Vasara jau čia pat, todėl laikas atnaujinti savo automobilio išvaizdą. Patikėkite tai profesionalams.


Dauguma prižiūrime savo automobilį, jį plauname ir norime, jog jis atrodytų estetiškai ir patrauklus akiai, tačiau neretai pastebime, jog ir idealiai nuplovus kėbulą, automobilio išvaizda nebe tokia kaip tuomet kai jis buvo naujas. Tačiau nenusiminkite visa tai yra pataisoma, mūsų profesionaliems meistrams tai kasdienis darbas. 
Deja kaip žinome Lietuvos klimato sąlygos nėra pačios palankiausios išlikti ilgalaikei, gerai, automobilių kėbulo estetinei išvaizdai. Kėbulo dažai ir apsauginiai sluoksniai yra nuolat veikiami besikeičiančių oro sąlygų, druskų ir purvo. Plovimas automatinėse plovyklose, plovimas nekvalifikuotų plovėjų su netinkamomis priemonėmis ir nešvariomis kempinėmis stipriai gadina apsauginį lako sluoksnį ir dažus. Taip pat mažesnių ar didesnių įbrėžimų atsiranda po sąlyčio su kietais aštriais paviršiais ir daiktais. Todėl automobilio kėbulas turi būti poliruojamas ne tik dėl „blizgesio“ ar estetinės išvaizdos, tačiau ir dėl apsaugos. Yra keli poliravimo tipai tačiau kiekvieną kartą reikia individualiai įvertinti situaciją ir parinkti tinkamiausią procedūrą.


  Bazinis poliravimas
Tai daugiau priemonių ir laiko reikalaujantis procesas senesniems automobiliams skirtas pašalinti vidutiniams dažyto paviršiaus įbrėžimams.

Taip pat kaip ir mini poliravimo metu atkuriamas pirminis blizgesys, panaikinami smulkūs įbrėžimai matomi esant ryškiai tiesioginei šviesai. Padidėja spalvos intensyvumas ir ryškumas. Pašalinami įsisenėję įvairių nešvarumų likučiai kurių nepavykdavo nuplauti.
 
 Maksimalus poliravimas
Tai daugiausiai laiko ir priemonių reikalaujantis poliravimas skirtas giliems automobilio kėbulo įbrėžimams pašalinti taip pat naujai perdažytoms kėbulo detalėms turinčioms dažymo defefektų.

Šio poliravimo metu panaikinami visi įbrėžimai išskyrus tuos kurie pasiekę grunto sluoksnį. Išrenkamos dažymo metu patekusios šiukšlės ir dulkės. Taip pat kaip ir mini poliravimo metu atkuriamas pirminis blizgesys, panaikinami smulkūs įbrėžimai matomi esant ryškiai tiesioginei šviesai. Padidėja spalvos intensyvumas ir ryškumas. Pašalinami įsisenėję įvairių nešvarumų likučiai kurių nepavykdavo nuplauti.


 
 Nano padengimas
Nupoliravus automobilio kėbulą, norime, kad efektas išliktų ilgam. Mes naudojame aukščiausios kokybės, Vokietijos gamintojų, NANO dangas. Automobilio kėbulas padengtas šia danga yra apsaugomas nuo aplinkos poveikio ilgam laikui. Danga turi antikorozinių savybių, sukietina dažų sluoksnį iki 9H+, padengia skaidriu sluoksniu. Spalva dar labiau paryškėja. Kėbulas apsaugomas nuo mikro įbrėžimų, UV spindulių poveikio, druskų, paukščių ekskrementų ir kitų medžiagų darančių žalą Jūsų automobilio dažų sluoksniui.


 Žibintų poliravimas
Viena iš svarbiausių automobilio saugumo dalis yra tinkamas ir kokybiškas kelio apšvietimas. Geras matomumas tamsiu paros metu ir esant blogoms oro sąlygoms yra būtinybė norint saugiai pasiekti kelionės tikslą. Todėl būtent automobilio žibintų būklė tampa ne tik estetikos bet ir Jūsų saugumo dalis.
Šiuo metu dauguma automobilio žibintų yra gaminami iš specialaus plastiko tačiau jis turi ne tik privalumų, bet ir minusų. Bėgant laikui plastiko viršutinis sluoksnis yra stipriai veikiamas aplinkos veiksnių. Saulė, druskos, purvas, akmenukai stipriai pažeidžia žibintų plastiką, jis tampa gelsvas matinis ir nebepraleidžia šviesos. Automobilis gali nebeatitikti techninių reikalavimų. Gali būti akinami kiti vairuotojai, taip pat gali dvigubai ar net labiau susilpnėti šviesos srautas. Tokiu atveju dažniausiai žibintai būna keičiami į naujus. Tačiau gera žinia Jums. Keisti nebereikia, nes daugumą net labiausiai nusidėvėjusių žibintų galima atnaujinti. Naudojant specialią šlifavimo ir poliravimo technologiją žibintai taps neatpažįstamai pasikeitę. Mūsų meistrų atnaujinti žibintai savo savybėmis beveik niekuo nesiskirs nuo naujų. Pagerės ne tik automobilio estetinė išvaizda bet ir žymiai padidės Jūsų saugumas kelyje ir vairavimo komfortas.


SUSISIEKITE SU MUMIS IR MES JUMS PATEIKSIME GERIAUSIĄ MŪSŲ PASIŪLYMĄ